PF2024

Vážení zaměstnanci, obchodní partneři a vážení klienti,

s blížícími se Vánočními svátky a koncem roku 2023 bych chtěl využít této příležitosti k tomu, abych se s Vámi podělil o pár slov a ohlédnul se za uplynulým obdobím, které bylo pro nás všechny plné výzev a překonávání překážek.

Průběh tohoto roku nás postavil před výzvy spojené s pokračujícím válečným konfliktem na Ukrajině a nestabilitou cen vstupů. V této náročné době si plně uvědomujeme, že naši zákazníci ocení více než kdy předtím spolehlivost ověřených dodavatelů. Jsme rádi, že jsme se dokázali pohybovat pevným krokem v tomto nejistém prostředí.

V našem neustálém úsilí o inovace jsme rozšířili naše produkty o novou konstrukci chladiče páry, kterou jsme s hrdostí začlenili do našeho produktového portfolia. Některé z našich produktů prošly náročným procesem certifikace PAVUS, což potvrzuje jejich vysokou kvalitu a bezpečnost pro naše zákazníky.

Naše účast na různých konferencích, ať už jako aktivní nebo pasivní účastníci, byla pro nás příležitostí sdílet naše znalosti, posilovat odborné vazby a získávat nové perspektivy. Jsem hrdý na to, že díky tvrdé práci a nasazení našich zaměstnanců jsme v roce 2023 zaznamenali rekordní objem realizovaných zakázek, což je výsledek naší společné práce a odhodlání.

Také bych chtěl vyjádřit vděčnost všem našim klientům, novým i těm, kteří jsou s námi již dlouhou dobu. Vaše důvěra a podpora jsou pro nás cenné a posilují nás v našem úsilí poskytovat Vám ty nejlepší služby.

Vánoční a novoroční období je časem vděčnosti a současně vzpomínek na to, co jsme společně dokázali. Děkuji Vám všem za Váš přínos a oddanost naší společné vizi. Přeji Vám klidné a radostné svátky a úspěšný vstup do nového roku 2024.

S pozdravem

Mgr. Pavel Macura

Výkonný ředitel